Rezervace

Tónování autoskel

Tónování autoskel bez demontáže s atestem na profesionální úrovni ve spolupráci s firmou TINTEK. Nejen tónování oken, ale také světel, polep vozidel, převlek vozidel -3D fólie na karoserie atd.... Více informací naleznete také na www.tintek.cz .

Oprava dodávkových vozidel do 4t!!

Nové vybavení dílny o nový zvedák s velkou tonáží vhodné nejenom pro opravy osobních vozidel, ale také pro opravy dodávkových vozidel do 4t!!!! .

Přezutí pneumatik za pouhých 489Kč!

$novinky[$i]['tit']

Využijte akci na přezutí pneumatik v našem pneuservise a ušetřete peníze. Přezutí pneumatik za pouhých 489Kč s DPH!.

plnění AUTOKLIMATIZACE za akční cenu!

$novinky[$i]['tit']

plnění AUTOKLIMATIZACE za akční cenu 600Kč (bez DPH). Plnění klimatizací do téměř všech druhů vozidel. .

NÁHRADNÍ VOZIDLO ZDARMA!

$novinky[$i]['tit']

Při opravě Vaše vozidla nad 4.000Kč možnost zapůjčení náhradího vozu ZDARMA!.

Umytí motoru nebo vozidla ZDARMA!

$novinky[$i]['tit']

Při opravě vozidla v našem autoservise nad 8.000Kč Vám umyjeme motor nebo Vaše vozidlo (mytí základ) ZDARMA!!.

Ruční mytí od 143 Kč

$novinky[$i]['tit']

šetrné ruční mytí vozidel s šamponem a setření jelenicí za 143 Kč s DPH!!.

Bezplatná výměna oken

Provádíme bezplatnou výměnu oken pojištěným. Pro více informací nás kontaktujte..

Montáž bezpečnostních zámků a pískování oken

Nově montujeme bezpečnostní zámky od firmy DEFEND a CONSTRUCT. Pískování oken bezpečnostními kódy. Pro více informací nás kontaktujte..

Při koupi 4ks pneu, přezutí zdarma!

$novinky[$i]['tit']

Při zakoupení sady (4ks) nových pneumatik, přezutí vozidla zdarma! .

Nově měření emisí a diagnostika vozidel

od Řijna 2008 nově diagnostika a měření emisí benzínových a naftových vozidel zařízením značky ATAL..

Ruční mytí

Proč by se Vaše vozidlo mělo mýt ručně?

Ruční mytí je nejšetrnější způsob čištění a umývání automobilů. Už při základním mytí je Vaše auto nejen důkladně očištěno, ale rovněž je dodána základní ochrana laku před vnějšími vlivy.

Určitě spousta z Vás, kteří si ještě ruční mytí vozidla nevyzkoušeli nebo nebyli o tom přesvědčeni, si již jistě kladla tuto otázku. Co Vás určitě nejdříve napadne:

„Je to příliš časově a hlavně finančně náročné, nemám čas někde dlouho čekat na to než mi mé vozidlo někdo umyje, potřebuji ho v rychlosti opláchnout a jet“. Bohužel díky  tomu majitelé své vozidlo myjí v kartáčových mycích stanicích či dokonce si jej snaží umývat přímo před svým domem (nehledě na to, že tímto  překračují zákon), avšak v obou případech si především nevratně ničí lak karosérie svého vozu a navíc vozidlo není důkladně umyto!!!
V dnešní době, když si uvědomíte cenu Vašeho vozidla, ruční mytí  v porovnání s tím nepatří mezi drahou záležitost. Dokonce i čas provedení práce je téměř srovnatelný s časem, který by jste strávili v kartáčové myčce a nemluvě o mytí před vlastním domem (navíc, když si můžete u nás objednat mytí vozu na konkrétní den a hodinu). Přesvědčit se o tom, že máme pravdu, se můžete sami, pokud využijete našich služeb.
Při práci používáme výhradně přístroje od renomovaných značek WAP a KÄRCHER. Naše dlouholetá praxe nás vedla k tomu, že čištění provádíme pouze dvěma značkami kosmetiky: RIWAX, MAFRA. Autokosmetiku RIWAX si můžete zakoupit přímo v naší firmě a sami se přesvědčit o její kvalitě. Veškeré práce provádí pouze  vyškolený tým.