O nás

Naše firma byla založena v roce 1990 za účelem pronájmu motorových vozidel. Začínali jsme se čtyřmi vozidly ŠKODA 120. V současné době jsme zaměřeni na vozidla VOLKSWAGEN, FORD a ŠKODA, kdy při vozovém parku dosahujícím několik desítek vozidel, jsme schopni uspokojit i náročné zákazníky.

Nabízíme osobní i nákladní vozy do 3,5t dle požadavků pronajimatele. Poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy soukromým i firemním zákazníkům, zabezpečování vnitropodnikových doprav formou dlouhodobého a krátkodobého pronájmu vozidel. Nabízíme také operativní leasing dle požadavků a přání zákazníka.

Součásti skupiny ZemanCar je také vlastní servis vozů, kde je zajišťován pravidelný technický stav pronajímaných vozů. Autopůjčovna tak disponuje servisními zařízeními, které zajistí bezpečnou jízdu v zapůjčených automobilech.

V současné době působíme na provozovně v Novém  Jičíně (Rybníčky 27 – poblíž Horního vlakového nádraží), kde jsme rozšířili činnost firmy o další služby a snažíme se tak vyjít vstříct téměř veškerým potřebám nejen široké veřejnosti, ale také pro firemním zákazníky s vlastním vozovým parkem.

V našem autocentru ZemanCar nabízíme tyto služby:

 

DSC03758  DSC03756  DSC03755  DSC03734  DSC03746